Series
Ratings
14
TakenRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0