Movies
Ratings
14
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5