Series
Ratings
20
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0