Movies
Ratings
472
The LobsterRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5