Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 2.5
Missing NineRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.0- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0