Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 0.5- Anna and the KingRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.0
Dying YoungRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 3.0
The BowRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 3.5
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
BugsyRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
The English PatientRated ★ 2.5