Titles you rated
Dances with WolvesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.5
Brotherhood of the WolfRated ★ 2.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 1.5
11:14Rated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 1.5
Like You Know It AllRated ★ 1.5