Movies
Ratings
61
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0