Series
Ratings
119
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 5.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Queen InsooRated ★ 4.5
Idol Dictation Contest Season 1Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0