Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 4.0
RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
LookingRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5