Movies
Ratings
301
Going by the BookRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 0.5
ArahanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0