Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 2.5
The DictatorRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5
The Map Against the WorldRated ★ 0.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.5