Titles you rated
EntourageRated ★ 3.5- FireflyRated ★ 4.5
GodlessRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5