Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0