Titles you rated
Hansel & GretelRated ★ 3.0
NineRated ★ 0.5
ChocolatRated ★ 3.5
Mr. VampireRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
The Poseidon AdventureRated ★ 3.0
Lord of the FliesRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
The RiteRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 3.5
The Towering InfernoRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 3.0
Æon FluxRated ★ 3.0