Movies
Ratings
626
MoanaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0