Titles you rated
300Rated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0