Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 1.0