Series
Ratings
77
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0