Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0