Movies
Ratings
373
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
Garfield's Pet ForceRated ★ 4.0
Tinker Bell and the Pirate FairyRated ★ 5.0
Legend of the NeverBeastRated ★ 5.0
Secret of the WingsRated ★ 5.0
Barbie: A Fashion FairytaleRated ★ 5.0
Barbie: The Pearl PrincessRated ★ 5.0
Barbie in a Mermaid TaleRated ★ 5.0
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 5.0
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 5.0
Barbie: Princess Charm SchoolRated ★ 5.0
Barbie in a Christmas CarolRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
EpicRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 5.0