Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 4.0