Movies
Ratings
702
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5