Titles you rated
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
In the HouseRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Wedding CrashersRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5