Titles you rated
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
Anssaumyeon DahaengiyaRated ★ 3.5- 세계테마기행 - 중국음식기행, 윈난Rated ★ 3.0
- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 2.5
I Can See Your Voice Season 1Rated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.5
20th Century Hit SongRated ★ 4.5- Thousand Days Unofficial HistoryRated ★ 3.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
Don't be the First One!Rated ★ 3.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0