Movies
Ratings
631
The ReaderRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5