Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0