Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Eye in the SkyRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 4.0