Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
Child's Play 2Rated ★ 1.0
Non-StopRated ★ 4.5