Movies
Ratings
1627
Handsome GuysRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0