Movies
Ratings
34
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0