Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Top StarRated ★ 0.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
FateRated ★ 1.0
Penny PinchersRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 0.5
Martian ChildRated ★ 3.0
The Bounty HunterRated ★ 2.0
Love WreckedRated ★ 2.0
The ReapingRated ★ 1.0