Series
Ratings
106
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
JugglersRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5