Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5