Movies
Ratings
311
Nine LivesRated ★ 3.0
LaggiesRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Nut JobRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5