Titles you rated
Mile 22Rated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
SakuranRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Jason Becker: Not Dead YetRated ★ 4.0
After.LifeRated ★ 2.5
Still LifeRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.5