Titles you rated
UpRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0