Titles you rated
UprisingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5