Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
True BeautyRated ★ 3.0
Behind Your TouchRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
King the LandRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0