Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 4.0
The RecipeRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0