Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The DealRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0