Series
Ratings
15
Plus Nine BoysRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5