Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0- Birthday CardRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5