Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
RunRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5