Titles you rated
DisturbiaRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0