Movies
Ratings
75
The ChaserRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0