Titles you rated
A Short Love AffairRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Who Killed the Montreal Expos?Rated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0- Madam AemaRated ★ 3.0
Rules of the GameRated ★ 4.0
Green SnakeRated ★ 3.0
Aces Go PlacesRated ★ 3.0
SwordsmanRated ★ 4.0- Dreams of the StrongRated ★ 3.0
Lover of the Last EmpressRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.5