Titles you rated
WeedsRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Love Is Blind Season 9Rated ★ 3.0
GypsyRated ★ 4.0
Tales of the CityRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Love Is Blind Season 8Rated ★ 3.5
Love Is Blind Season 7Rated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5