Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 3.0