Movies
Ratings
544
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5